PROFESJONALNY PARTNER W TWOICH DZIAŁANIACH

SIŁA I PEWNOŚĆ W BIZNESIE

OFERTY PRACY

Firma Handlowo – Usługowa LUBECK

jest firmą zajmującą się Kontrolą Jakości dla przemysłu, wspieramy również procesy produkcyjne. W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy:…

Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami  – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

OFERTY

Co proponujemy:

  • Konkurencyjną stawkę,
  • Terminowość wynagrodzeń,
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz,
  • Wsparcie koordynatora na stanowisku pracy,
  • Pracę w nowoczesnym zakładzie,
  • Pracę w systemie 2- zmianowym (z możliwością okresowego uruchomienia 3 zmiany).

Jeśli zdecydujesz się do nas dołączyć, zakres Twoich prac będzie obejmował:

  • Wzrokową i funkcjonalną kontrolę oraz selekcję części,
  • Drobne poprawki i naprawy,
  • Pracę z prostymi przyrządami pomiarowymi,
  • Zapewnienie wysokiej jakości wytwarzanych produktów zgodnie z obowiązującymi standardami,
  • Współpracę z działem produkcji (kontrola jakości).

Czego wymagamy:

  • Zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • Dokładności,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane będzie:

  • Doświadczenie w kontroli jakości lub na produkcji,
  • prawo jazdy kat. B.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FHU Lubeck dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne."

  • Umowę o pracę,,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na które składa się stałe wynagrodzenie plus premia,
  • Praca w systemie 3 zmianowym,
  • Przeszkolenie na stanowisku pracy.

  • Praca na wózkach różnego typu (w tym pociągi oraz wózki czołowe i boczne),
  • Transport materiału z magazynu na produkcję i z powrotem,
  • Przygotowanie materiału do produkcji zgodnie z zamówieniami,
  • Skanowanie, etykietowanie, raportowanie,
  • Boczny załadunek samochodów,
  • Manewrowanie wózkiem i przemieszczanie materiałów na magazynie, układanie palet na strefach,
  • Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych, praca w doku.

  • Uprawnień UDT na wózki (II WJO lub I WJO),
  • Doświadczenia na stanowisku operatora wózka widłowego,
  • Umiejętności obsługi komputera – Excel, poczta elektroniczna,
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Punktualności, sumienności, odpowiedzialności.

Обов'язки:

  • Візуальний та функціональний контроль якості
  • Незначні ручні виправлення
  • Сканування, маркування, звітність

Ми пропонуємо:

  • Трудовий договір (або підряду)
  • Приваблива винагорода, яка складається з: погодинної ставки, премії та понаднормових надбавок (+20% ніч, +100% субота)
  • Навчання на робочому місці
  • Своєчасність виплати заробітної плати
  • Бонус за рекомендацію співробітника

Наші очікування від Вас:

  • Володіння польською мовою на рівні, достатньому для спілкування
  • Особиста культура
  • Надійність
  • Точність
  • Готовність працювати позмінно

Якщо Вас зацікавила дана вакансія, надсилайте своє резюме або зв'яжіться з нами по телефону.
Повідомляємо, що ми будемо зв'язуватися лише з обраними особами.
Будь ласка, додайте наступний пункт до документів заявки:

«Я даю згоду на обробку моїх персональних даних FHU Lubeck для цілей процесу найму відповідно до статті 6(1) Регламенту (ЄС) 2016/679 Європейського Парламенту та Ради від 27 квітня 2016 року про захист фізичних осіб у зв’язку з обробкою персональних даних і вільного переміщення таких даних, а також скасування Директиви 95/46/ЄС. Надання моїх персональних даних є добровільним"